Kontakta oss

Välkommen att höra av dig till oss, eller kom på besök på vårt kontor vid Globen.

 

Kartbild

 

Kontakta vår support på support@leb.se om du vill anmäla ett fel eller har en användarfråga.

För övriga ärenden kan du gärna använda formuläret här:

 

Det här är vi

Konturbild
Anders Wallgren
VD
anders.wallgren@leb.se
Konturbild
Anita Bengtsson
anita.bengtsson@leb.se
Konturbild
Ann Sundbaum
ann.sundbaum@leb.se
Konturbild
Atheel Denno
Utvecklare
atheel.denno@leb.se
Konturbild
Bill Önneflod
Utvecklare
bill.onneflod@leb.se
Konturbild
Dan Gellerfelt
Teamledare utveckling
dan.gellerfelt@leb.se
Konturbild
Erik Nordenskiöld
Utvecklingschef
erik.nordenskiold@leb.se
Faady Yacona
Utvecklare
faady.yacona@leb.se
Konturbild
Ivan Kozlov
Projektledare
ivan.kozlov@leb.se
Kristoffer Brundin
Kundtjänst
kristoffer.brundin@leb.se
Lars-Erik Bengtsson
lars-erik.bengtsson@leb.se
Konturbild
Magnus Blommé
Projektledare
magnus.blomme@leb.se
Maria Fagervall
Användarstöd
maria.fagervall@leb.se
Peter Hiti
Sälj- och Marknadschef
08-400 230 22
peter.hiti@leb.se
Konturbild
Petra Svedberg
Kundtjänst
petra.svedberg@leb.se
Sebastian Markström
Utvecklare
sebastian.markstrom@leb.se
Konturbild
Thomas Lagerstedt
Projektledare
thomas.lagerstedt@leb.se